میکرو درم ابروژن

میکرو درم ابروژن - میکرودرم ابریژن

نوعی پلینگ مکانیکال است که لایه شاخی ( لایه کدر و مرده پوست )

سطحی ترین لایه را برمیدارد و چرخه ترن آور (سیکل سلولی) را تصریح میکند و در نتیجه به جوان سازی پوست کمک میکند.

دستگاه میکرو درم دارای سه سری میباشد:
۱- نوع کریستال(پودری) در این نوع با پاشیدن پودر تمیز اکسید آلمینیوم که  سفید رنگ است روی پوست و مکش پودر کثیف از روی پوست لایه برداری را انجام میدهد .
۲- سری دیاموند(الماسه) : این مدل بدون پودر کار میکند و چندین سر الماسه در شکلها وسایز های مختلف به همراه مکش لایه برداری پوست را انجام میدهد.
۳- سر اندرمولوژی: این مدل وکیوم پالسی انجام میدهد و سبب افزایش جریان خون و انف در لایه های پوست میشود در نتیجه فیبروبلاست ها فعال شده و کلاژن ساز ی تحریک میشود و نتیجه آن لیفت پوست و بین رفتن چروک های ظریف است از طرفی وکیوم روی چربی های موضعی سبب افزایش متابولیسم چربی ها و کاهش تراکم آنها شده و در نتیجه سلول های چربی کوچک شده و به درمان سلولیت کمک میکند. 

میکرو درم ابروژن - میکرودرم ابریژن

در مرکز فلاویا دستگاه میکرو درم ابرژن با آخرین ورژن در ۲ نوع پودری الماسه اندرمولوژی وآبی وجود دارد که به درمان جوان سازی پوست و رفع چین و چروک های ریز و ظریف و لک وکک و مک های اپیدرمال و کوچک شدن منافذ پوست در افراد مجاز به استفاده از این دستگاه بعد از مشاوره کمک میکند.

معرفی دستگاه میکرودرم ابریژن

این دستگاه نوعی پلینک مکانیکال است که لایه شاخی و مرده پوست را برمیدارد و جوانسازی را تسریع میبخشد این دستگاه ۳ هندپیس دارد سری پودری که با استفاده از پودر اکسید آلومنیوم لایه برداری را انجام دادی و پوستی شفاف بدون چین و چروک و کک و مک را ایجاد میکند
سری الماسه که بدون پودر کار میکند و باعث لایه یرداری سطحی ، شفافیت و روشن شدن پوست میگردد و برای پوستهای حساس مناسب است
سری اندرمولوژی که یک وکیوم پالسی است و سبب افزایش جریان خون و لنف شده و باعث لیفت پوست سده و با افزایشمتابولیسم چربی های اضافه غبغب را از بین برده و باعث فرم دهی به صورت میگردد و باعث افزایش خون رسانی و درمان سلولیت میشود